baner-gora

 

RADNY MIASTA TARNOBRZEGA   

Punkt 28 – budowa miejskiego placu zabaw im. H. Jordana oraz osiedlowych placów zabaw

pkt 28- Myślę, że niezwykle ważny dla nas jest bezpieczny wypoczynek i zabawa naszych najmłodszych mieszkańców. W mijającej kadencji udało nam się zrealizować projekty budowy placów zabaw praktycznie przy wszystkich szkołach podstawowych, dwóch przedszkolach, oraz żłobku miejskim. W nowej kadencji chcielibyśmy, aby na każdym z osiedli, w tym osiedli rolniczych powstał nowoczesny, funkcjonalny, a co za tym idzie bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta - mówił Prezydent Miasta Norbert Mastalerz.

- Plac zabaw to jest strzał w dziesiątkę dla naszego osiedla, które było już w likwidacji i mogło podzielić los Machowa oraz Kajmowa czy Jeziórka. Osiedle było zaniedbane, a teraz zaczęło odżywać. Dzięki powstałemu tutaj osiedlu, powstało dużo nowych domów i dlatego plac zabaw jest potrzebny na takim osiedlu, żeby dzieci mogły się bezpiecznie bawić - mówił Zdzisław Tomczyk.

- Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł. Mam nadzieję, że będzie zrealizowany, ponieważ pan Prezydent zawsze nas wspiera i dąży do tego, aby coś w tych Ocicach było - mówi Alina Bąk,