baner-gora

 

RADNY MIASTA TARNOBRZEGA   

Parallaxslider

slider-zdj17

slider-zdj16

slider-zdj15

slider-zdj14

slider-zdj13

slider-zdj12

slider-zdj11

slider-zdj10

slider-zdj9

slider-zdj8

slider-zdj7

slider-zdj6

slider-zdj5

slider-zdj4

slider-zdj3

Wystąpienie na sesji Rady Miasta

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Że wymienię tylko wykonanie bardzo wielu inwestycji miejskich za rekordową kwotę 232 mln zł, że wymienię tylko rekordowe nakłady na tarnobrzeską oświatę w kwocie 350 mln zł. Że wymienię tylko skuteczne zabieganie o unijne euro i efektywne uzdrawianie finansów miasta, o czym świadczy fakt, że udało się ubiegły rok zakończyć nadwyżką budżetową - co było drugim takim przypadkiem w XXI wieku.

Za to wszystko, co udało się wspólnie zrobić serdecznie dziękuję. To dzięki naszym wspólnym wysiłkom Tarnobrzeg w minionym czasie nadrobił wiele zaległości i z całą pewnością jest w lepszej sytuacji niż cztery lata temu.

Oczywiście, jestem tylko człowiekiem, który nie ustrzegł się błędów - dzisiaj za nie przepraszam, a za to, czego nie udało się zrobić, a Państwo na to oczekiwali, biorę pełną odpowiedzialność.

Szanowni Państwo,

Dość o tym, co było. Teraz liczy się to, co jest i to co będzie. Dlatego Panu Grzegorzowi Kiełbowi, który za chwilę obejmie moje miejsce, życzę zapału, wytrwałości i szczęścia - które są mu niezbędne w zrealizowaniu ambitnych założeń programowych.

Władza się zmienia, to normalne w demokracji, o którą długo walczyliśmy. Ale w najmniejszym stopniu nie zmienia się to, że Tarnobrzeg - nasze kochane miasto i jego mieszkańcy - były są i będą dla mnie absolutnie najważniejsi.

Dlatego,   nowemu prezydentowi Tarnobrzega w każdej chwili służę pomocą i radą.

A sam, po czterech latach na tej sali, zmieniam tylko krzesło i już, nie jako prezydent, ale jako radny Rady Miasta nadal będę służył mojemu miastu i jego mieszkańcom.

Dziękuję za wszystko.

Dziękuję za uwagę.

Norbert Mastalerz

 

Featured YouTube Slider