baner-gora

 

RADNY MIASTA TARNOBRZEGA   

Parallaxslider

slider-zdj17

slider-zdj16

slider-zdj15

slider-zdj14

slider-zdj13

slider-zdj12

slider-zdj11

slider-zdj10

slider-zdj9

slider-zdj8

slider-zdj7

slider-zdj6

slider-zdj5

slider-zdj4

slider-zdj3

Wystąpienie na sesji Rady Miasta

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Że wymienię tylko wykonanie bardzo wielu inwestycji miejskich za rekordową kwotę 232 mln zł, że wymienię tylko rekordowe nakłady na tarnobrzeską oświatę w kwocie 350 mln zł. Że wymienię tylko skuteczne zabieganie o unijne euro i efektywne uzdrawianie finansów miasta, o czym świadczy fakt, że udało się ubiegły rok zakończyć nadwyżką budżetową - co było drugim takim przypadkiem w XXI wieku.

Za to wszystko, co udało się wspólnie zrobić serdecznie dziękuję. To dzięki naszym wspólnym wysiłkom Tarnobrzeg w minionym czasie nadrobił wiele zaległości i z całą pewnością jest w lepszej sytuacji niż cztery lata temu.

Oczywiście, jestem tylko człowiekiem, który nie ustrzegł się błędów - dzisiaj za nie przepraszam, a za to, czego nie udało się zrobić, a Państwo na to oczekiwali, biorę pełną odpowiedzialność.

Szanowni Państwo,

Dość o tym, co było. Teraz liczy się to, co jest i to co będzie. Dlatego Panu Grzegorzowi Kiełbowi, który za chwilę obejmie moje miejsce, życzę zapału, wytrwałości i szczęścia - które są mu niezbędne w zrealizowaniu ambitnych założeń programowych.

Władza się zmienia, to normalne w demokracji, o którą długo walczyliśmy. Ale w najmniejszym stopniu nie zmienia się to, że Tarnobrzeg - nasze kochane miasto i jego mieszkańcy - były są i będą dla mnie absolutnie najważniejsi.

Dlatego,   nowemu prezydentowi Tarnobrzega w każdej chwili służę pomocą i radą.

A sam, po czterech latach na tej sali, zmieniam tylko krzesło i już, nie jako prezydent, ale jako radny Rady Miasta nadal będę służył mojemu miastu i jego mieszkańcom.

Dziękuję za wszystko.

Dziękuję za uwagę.

Norbert Mastalerz

 

Featured YouTube Slider